Dlouhodobý pronájem kancelářských prostor a skladů

Provozní doba budovy

Provozní doba budovy je Po - Pá od 5:30 do 22:00 hodin. V případě potřeby je možné po dohodě zajistit přístup do budovy 24hod a to i o víkendech.

 

Nabídka pronájmu kanceláří

K pronájmu nabízíme kancelářské prostory o velikosti cca 20 – 50m2. V případě požadavku větších prostor je možné si pronajmout více sousedících kanceláří, nebo prostory sloučit.

Budova je klimatizovaná, v letním období je zajištěno chlazení. Kanceláře jsou velmi dobře osvětlené přirozeným denním světlem.

Okna kanceláří J a JZ fasády nabízí úžasný výhled na masív jesenických hor, SV a S kanceláře jsou otočeny do zeleně klidného parku.

V budově sídlí převážně úřady státní veřejné správy a samosprávy (úřady města Jeseník). Je zde mimo jiné např. i pobočka CzechPoint. Můžete tak využít bezprostředních blízkost veřejných institucí. Řada soukromých subjektů (např. pojišťovny, právní a insolvenční kanceláře, sociální projekty) z této skutečnosti profituje.

Výhodou naši lokace je velmi dobrá dostupnost jak automobilem (budova je cca 200m od hlavního městského průtahu), tak i pěšky (3-5 min z autobusového nádraží). Velmi dobrá viditelnost budovy a "dobrá adresa" je jednoduchá pro orientaci a nasměrování klientů do Vašeho nového sídla.

Na budově má instalováno přenosové zařízení několik telekomunikačních společností a poskytovatelů internetu. Připojení k internetu je tedy možné sjednat dle Vašich preferencí. Díky dobrému komunikačnímu připojení budovy a vhodné dispozici objektu byly naše prostory v minulosti využívány jako call centrum soukromé společnosti pro ČR.

 

Cena za pronájem kanceláří 2.NP - 5.NP činí cca 170 Kč/m2/měsíc (tedy cca 2040 Kč/m2/rok) včetně energií a služeb (cena je uvedena včetně DPH 21% odváděných ze služeb).
Z této částky cena čistého nájemného činí 75 Kč/m2/měsíc (tedy 900 Kč/m2/rok). Nájemné je osvobozeno od DPH.

Cena za pronájem kanceláří v 1.NP činí cca 182 Kč/m2/měsíc (tedy cca 2184 Kč/m2/rok) včetně energií a služeb (cena je uvedena včetně DPH 21% odváděných ze služeb).

Z této částky cena čistého nájemného činí 87 Kč/m2/měsíc (tedy 1044 Kč/m2/rok). Nájemné je osvobozeno od DPH.

 

Energie a služby se vyúčtovávají dle skutečné celoroční spotřeby budovy.

V rámci služeb zajišťujeme úklid společných prostor i předmětu nájmu, ostrahu objektu, dodávky tepla a chladu, likvidaci komunálního odpadu, veškeré hygienické potřeby na společných toaletách, zimní údržbu, servis výtahů.

 

V případě pronájmu větších ploch kanceláří poskytujeme slevy z nájemného:

- plocha nad 100m2 - sleva 10%

- plocha nad 200m2 - sleva 15%

 

Nabídka pronájmu skladů

Sklady v 1.NP - 5.NP jsou vytápěné, komfortní bezbariérový přístup je zajištěn ze suterénu (přímo od nákladního či dodávkového vozu) osobním výtahem.

Cena za pronájem skladů 1.NP - 5.NP činí cca 113 Kč/m2/měsíc (tedy cca 1356 Kč/m2/rok) včetně energií a služeb (cena je uvedena včetně DPH 21% odváděných ze služeb).

Z této částky cena čistého nájemného činí 33 Kč/m2/měsíc (tedy 396 Kč/m2/rok), ostatní energie a služby se vyúčtovávají dle skutečné celoroční spotřeby.

 

Sklady v suterénu nejsou vytápěné, nicméně teplota ve skladech je po většinu roku nad bodem mrazu.

Cena za pronájem skladů v suterénu činí cca 77 Kč/m2/měsíc (tedy cca 924 Kč/m2/rok) včetně energií a služeb (cena je uvedena včetně DPH 21% odváděných ze služeb).

Z této částky cena čistého nájemného činí 33 Kč/m2/měsíc (tedy 396 Kč/m2/rok).  

 

V případě pronájmu větších ploch skladů poskytujeme slevy z nájemného:

- plocha nad 100m2 - sleva 10%

- plocha nad 200m2 - sleva 15%

 

Nabídka pronájmu vyhrazených parkovacích míst a pronájmu garáží

Zejména našim nájemců nabízíme využití vyhrazených parkovacích míst v átriua za budovou a pronájem garáží přístupných z vjezdu od hlavního velkého parkoviště.

Vyhrazené parkovací místo si můžete pronajmout za částku 121 Kč/měsíc (100Kč/měsíc + 21% DPH).

Pronájem garáže je možný za cenu 968 Kč/měsíc (800 Kč/měsíc + 21% DPH) + elektřina.

 

Prohlídky prostor / objednávky / smlouvy

V případě Vašeho zájmu o pronájem prostor kontaktujte ředitele na e-mail reditel@smmj.cz s uvedením Vašich požadavků, zejména na velikost plochy a doby nájmu. Nezapomeňte prosím uvést telefonní kontakt na Vaši osobu pro případná upřesnění poptávky. Na základě Vaší poptávky pro Vás vybereme optimální prostor a dohodneme se na Vaší osobní prohlídce budovy. V případě, že se rozhodnete pro pronájem našich prostor, připravíme pro Vás návrh nájemní smlouvy a další potřebné doklady k odsouhlasení a podpisu.

 

Vyúčtování energií a služeb

Vyúčtování záloh na úhradu energií a služeb je prováděno 1x ročně vždy v prvním čtvrtletí následujícího kalendářního roku.