Administrativní budova na ulici K. Čapka, 1147/10

Správa majetku města Jeseník, p.o. zajišťuje kompletní správu administrativní budovy na ulici K. Čapka 1147/10. Budovu využívají především úřady a organizace státní správy a samosprávy, ale také řada soukromých subjektů a neziskových organizací, které využívají vysoké koncetrace osob v budově, dobré dostupnosti budovy a blízkosti úřadů.

 

Kromě několika tisíc metrů čtverečních kancelářských a skladových ploch jsou v budově k dispozici společenské a konferenční prostory. Společenský sál o ploše cca 650 m2 s kapacitou až 570 osob (500 osob v sále, 70 osob na balkóně) je vůbec největším sálem v našem regionu. K dispozici jsou dvě zasedací místnosti o ploše 178 m2 a 61 m2. Prostorově komfortně je řešený vestibul sálu se šatnou.

 

V budově funguje velmi dobrá restaurace - http://www.nakopci.eu/, k dispozici je kantýna. V budově je instalováno několik nápojových automatů.

 

Plochu střechy a fasád pronajímáme k umístění elektronických komunikačních zařízení. Poloha na kopci nad městem, je pro umístění komunikačních zařízení více než vhodná.

 

Nájemcům jsou k dispozici garáže, nabízíme možnost využít vyhrazené parkovací stání.